Cyklisté pomohli

Cyklistická organizace Bikeheart uspořádala 1. května Cyklo Bazárek, kdy se během této akce podařilo vybrat částku 7 120 korun pro kardiologické pacienty Dětské kliniky FN Plzeň. Pro návštěvníky bazárku byly v nabídce helmy, dresy, rukavice, sedla, cyklo-díly, batohy, bundy, kola pro minicyklisty i velké bikery. 17. května proběhlo předání peněžního daru na Kardiologické ambulanci Dětské kliniky za přítomnosti vrchní sestry Mgr. Romany Sedláčkové a lékaře MUDr. Michala Humla, Ph.D.

Bikeheart je nezisková organizace pro všechny cyklisty. Cílem jejich aktivit a služeb je zlepšovat život cyklistů v ČR. Organizuje pravidelné víkendové vyjížďky na horských i silničních kolech, pořádá vícedenní soustředění a kurzy pro cyklisty.

Na fotografii zleva: vrchní Dětské kliniky Romana Sedláčková, předsedkyně spolku Bikeheart Vendula Mirošovská a lékař Dětské kliniky Michal Huml.