Víte, kde zaženete žízeň?

Horké letní dny jsou tady. Ve 30 stupních Celsia je nutné dbát na dostatečný příjem tekutin. Ve FN Plzeň objevíte zatím 9 veřejných míst, kde se můžete osvěžit. Pítko nabízí osvěžení v horkých dnech ve vstupní hale pavilonu číslo 22 u čekáren ambulancí Otorhinolaryngologické, Dermatovenerologické a Urologické kliniky (v borském areálu FN Plzeň). Druhé pítko je umístěné v chodbě přízemí čekárny ambulantní části Interního oddělení v pavilonu 54 areálu bývalé vojenské nemocnice. Pítka nacházející se v lochotínském areálu občerství nejednoho návštěvníka naší nemocnice. Ve vchodu F se nachází celkem 3 veřejná pítka, jedno je v 7. patře ambulance Stomatologické kliniky, druhé je v 5. patře v čekárně ambulantního traktu Neurologické kliniky a třetí je v chodbě u čekárny ambulancí Kliniky ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí ve 4. patře. Další zdroj osvěžení objevíte na Onkologické a radioterapeutické klinice v čekárně vyšetřoven a ve 2. patře téže budovy, v chodbě u sociálních zařízení. Poslední nainstalovaná jsou krásná pítka v prostorách Transfuzního oddělení na Borech a na Urgentním příjmu na Lochotíně. Obě byla financována sponzorským darem firmy Vodárna Plzeň.

Na fotografii vlevo je pítko umístěné v hale pavilonu 22. Na fotografii vpravo je pítko v čekárně Interního oddělení.

Na fotografii vlevo je pítko v hale Stomatologické kliniky v 7. patře vchodu F. Na fotografii vpravo je pítko v čekárně ambulancí Neurologické kliniky v 5. patře vchodu F.

Na fotografii vpravo je pítko v čekárně vyšetřoven v 1. PP Onkologické a radioterapeutické kliniky, uprostřed je pítko na Transfuzním oddělení, na fotografii vpravo je pítko v hale Urgentního příjmu vchodu C.