Vánoční strom splněných přání

Přichází předvánoční čas a my se již čtvrtým rokem společně potkáváme u fakultního Vánočního stromu splněných přání. Mnohé  z nás již pohltily  dny naplněné nakupováním, úklidem a nejkrásnějším obdobím pro naše děti, které si neustále opakují: Co asi ten Ježíšek přinese, jestlipak dostanu všechny dárky, které jsem si napsal.  Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a  setkání s nejbližšími. A abychom se mohli všichni v pohodě potkávat, potřebujeme k tomu také to známé Zdraví. Právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí. 


Pokusme se letos zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc a nezapomínejme, prosím, na pacienty, kteří jsou dlouhodobě hospitalizovaní v naší nemocnici.  Představujeme  vám příběhy malých  pacientů dětského hematom-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na  oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.


Chcete-li udělat někomu velkou u radost
, klikněte na Vánoční strom splněných přání . Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro konkrétního pacienta, či oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice.Kliknutím na Vánoční strom splněných přání získáte potřebné informace k možnému zakoupení dárku. 
Předem děkujeme za to, že koupí dárků uděláte velkou radost lidem, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí vánoční rodinnou atmosféru jako 
vy. 

Mgr. Gabriela Levorová, tisková mluvčí FN Plzeň


Ředitel FN Plzeň Václav Šimánek s  dárky, které nadělil fakultní Ježíšek v roce 2015.

Dárky určené pro Geriatrické oddělení.

Převoz dárků z borského areálu na Lochotín.

Dárky pro Dětskou kliniku.