Čistička vzduchu pro seniory

Ředitelka Nadačního  fondu MEG Charity Michaela E. G.  Mašková   předala na oddělení Pobytové sociální péče speciální technologii na čištění vzduchu. Tato čistička vzduchu odfiltruje alergeny a zároveň snižuje riziko alergické reakce. Michaela Mašková dodává: „Spolupracovala jsem na kampani  firmy Rowenta  a s jejím vedením jsem se dohodla, že místo finančního honoráře   firma poskytne 5 ks těchto čističek vzduchu  pro můj nadační fond,  které jsem předala do 5 nemocnic v naší republice. Jsem moc ráda, že ve Fakultní nemocnici Plzeň tento přístroj bude sloužit seniorům na oddělení Pobytové sociální péče. Byla jsem mile překvapena, jak je toto pracoviště vybavené moderními pomůckami a zároveň zdejší personál vnáší mezi klienty rodinnou pohodu a velmi přátelskou atmosféru.“

FN Plzeň velmi děkuje za tento praktický dárek pro naše seniorské pacienty.

Zástupkyně nadačního fondu MEG Charity předaly čističku vzduchu na Pobytové sociální péči

Na fotografii zleva: ředitelka NF MEG Charity Michaela E. G.  Mašková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Andrea Mašínová, pracovnice v sociálních službách oddělení Pobytové sociální péče Zuzana Formanová

Ředitelka Nadačního  fondu MEG Charity Michaela E. G.  Mašková