SBÍRKA PRO DĚTI PŘINESLA I DORTY

Dvě kamarádky, krásné mladé maminky a  zároveň podnikavé mladé ženy. To jsou Martina Charvátová a Petra Zuzáková, které pro malé děti, včetně těch nejmenších na neonatologii, uspořádaly sbírku oblečení a miminkovských potřeb. Na dětskou kliniku přivezly velké množství ošacení a velkou radost udělaly i zaměstnancům dětské kliniky a neonatologického oddělení.Přinesly dvě plné krabice voňavých a neskutečně dobrých trubiček. Martina Charvátová dodává: „Vyhlásit mezi kamarádkami sbírku pro malé pacienty byl spontánní nápad a byla jsem mile  překvapená velkým zájmem. Děkuji všem, kteří přispěli, a zároveň vzdáváme hold před zdravotníky, kteří se o nejmenší pacienty starají. S Petrou máme firmu na výrobu dortů a zákusků a jsem obě moc rády, že jsme mohly udělat sladkou radost i těm, kteří se o nemocné tak láskyplně starají.“

FN Plzeň moc děkuje Eli Dorty za dorty.

Předání krabic voňavých a neskutečně dobrých trubiček

Na fotografii náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Andrea Mašínová a vrchní sestra Neonatologického oddělení Dana Špidlenová

Krabice s oblečením potřebami pro miminka

Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Andrea Mašínová s krabičkou plnou dobrých trubiček