VESELÉ, LÁSKOU PROSNĚŽENÉ VÁNOCE

Letos se jako Pošťák Tom vydává Tomáš Bursa, zakladatel Nadačního fondu Dobří lidé Česka, opět do nemocnic v České republice a předává malým pacientům posvěcené adventní kalendáře. Tomáš Bursa byl onkologický pacient, který se po úspěšné léčbě rozhodl pomáhat dětem s diagnózou onkologického onemocnění. Čokoládové kalendáře v sobě ukrývají i QR kód, jehož prostřednictvím mají děti možnost zhlédnout dvě pohádky, tlumočené do znakového jazyka. Nemocné děti si je mohou pustit pomocí mobilního telefonu a alespoň na chvilku tak zapomenout na své nemoci. Ústředním motivem letošních kalendářů je postava Ježíška v Betlému, který po načtení QR kódu v mobilním telefonu obživne a dětským chlapeckým hlasem pozdraví: „Milé děti, přeji vám veselé, láskou prosněžené Vánoce. Mám vás rád.“

Podpořte tento projekt koupí adventního kalendáře v prodejní síti Řeznictví a uzenářství MAJER, darujete tím jeden kalendář dětem v nemocnici.

Pro seznámení s podrobnostmi projektu navštivte stránky: www.dobrilideceska.cz