Vánoční strom splněných přání svítí

Přichází předvánoční čas a FN Plzeň již posedmé rozsvěcuje Vánoční strom splněných přání.Každý rok široká veřejnost pomáhá fakultnímu Ježíškovi s dárky pro dětské i seniorské pacienty.

Pokud i Vy chcete letos napomoci vánoční atmosféře ve FN Plzeň a dětským pacientům udělat radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání, kde získáte potřebné informace k zakoupení dárku. Novinkou v tomto roce je spolupráce fakultního Ježíška s Hitrádiem FM Plus.  Moderátoři rádia vyzývají své posluchače o darování vánočního balíčku pro seniorské pacienty FN Plzeň. Více informací naleznete na www.hitradiofmplus.cz nebo https://www.facebook.com/HitradioFMPlus/.

Dárky pro seniory můžete předat na adrese: Hitrádio FM Plus, Zikmunda Wintra 21, Plzeň 301 00.

V našem fakultním Vánočním stromu splněných přání máme pacienty dětského hematologicko-onkologického oddělení s jejich konkrétními přáními. V dalších ozdobičkách jsou oddělení, kde se léčí děti a popsané dárky zpříjemní dobu těm, které nástup do nemocnice teprve čeká.

Fialová hvězda v sobě ukrývá přání malých pacientů na Dětské klinice.
Děti, dle svého onemocnění, jsou hospitalizovány i na těchto pracovištích:

• Chirurgická klinika
  •   Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny
  • Klinika ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí
  • Neonatologické oddělení
  • Neurochirurgická klinika
  • Neurologická klinika
  • Oční klinika
  • Otorhinolaryngologická klinika
  • Psychiatrická klinika
  • Urologická klinika

Všechny dárky, které nadělí Ježíšek, budou spravedlivě rozdělené.

Jak postupovat, aby se Váš dárek dostal obdarovanému?

Pokud si vyberete pacienta nebo oddělení a zarezervujete nákup dárku, Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, bydliště-město se dostanou do systému vánočních dárců. Údaje jsou v systému uchovávány pouze po dobu trvání této akce. Vámi uvedené kontaktní údaje – telefonní číslo, E-mailová adresa jsou zpracovávány pouze za účelem poděkování dárcům.

Je zapotřebí, aby Váš dárek byl předán do FN Plzeň do 7 dnů od data rezervace. Pokud se stane, že z jakéhokoli důvodu nebudete moci dárek koupit, a zarezervovali jste ho, kontaktujte, prosím, Oddělení pro komunikaci s veřejností. Je důležité, aby obdarovaní nebyli zklamaní.

Postup nákupu dárku:

1. rezervace dárků na stromu přání

2. předání dárků do FN Plzeň

3. na Vánočním stromě se u dárku objeví – koupeno

Dárky je potřeba předat nejpozději do čtvrtka 19. prosince 2019 do 12 hodin.

K balíčku přiložte cedulku, pro koho je určený a Vaše kontaktní údaje.

Předání dárku, prosíme, předem telefonicky domluvte:

Oddělení pro komunikaci s veřejností FN Plzeň–Bory, Edvarda Beneše 13:
Eva Bočková, 377 402766 od 8 do 14 hod.
Jana Würflová, 377402 019 od 8 do 14 hod.

Ředitelství FN Plzeň-Bory, Edvarda Beneše 13:
Ing. Veronika Šedivcová, 377 402 221 od 8 do 14 hod.

Ředitelství FN Plzeň-Lochotín, alej Svobody 80:
Pavla Cheníčková, MBA, 377 103 201 pondělí - čtvrtek od 8 do 14 hod.

Předem moc děkujeme všem lidem s dobrým srdcem, kteří udělají krásnější Vánoce našim pacientům.

Vaše FN Plzeň