Skončilo kníraté období v nemocnici

O víkendu skončil šestý ročník Movemberu ve fakultní nemocnici, jehož hlavním cílem bylo zvýšit povědomí o mužském zdraví i o jeho prevenci. FN Plzeň v rámci prevence rakoviny prostaty nabízela možnost vyšetření na karcinom prostaty pomocí krevního testu mužům nad 50 let. Během Movemberu ředitel MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. i zaměstnanci nemocnice pěstovali v listopadu kníry, které upozorňovali na boj za mužské zdraví. Ženy pracující v nemocnici měli taktéž velkou roli v této kampani, některé nasadily i knír.

Děkujeme všem, kteří tuto charitativní kampaň aktivně podpořili a také Hitrádiu FM Plus, HC Škoda Plzeň, Vodárně Plzeň, Plzeňské teplárenské, Lékařské fakultě UK, Lear Corporation a Plzeňským městským dopravním podnikům.

Na fotografii zleva: náměstek pro investice a centrální nákup Libor Svoboda, ředitel FN Plzeň Václav Šimánek, vedoucí Oddělení veřejných zakázek Matěj Novák