DÁRKY OD FANOUŠKŮ PLZEŇSKÉ VIKTORKY

Velikou radost malým pacientům Dětské kliniky udělali svou návštěvou bývalí hráči plzeňské Viktorky. I malý dvanáctiletý Jaroslav odmítl dopolední  propuštění z nemocnice kvůli setkání s jeho idoly. Na poslední zápas sezóny FC Viktoria Plzeň přinesli kluboví fanoušci mnoho dárků pro FN Plzeň a ZOO. Trenér juniorky Pavel Horváth s asistentem hlavního trenéra Markem Bakošem přivezli dárky pro nemocné děti  16. prosince a společně s ředitelem FN MUDr. Václavem Šimánkem, Ph.D.  je předali hospitalizovaným dětem na oddělení větších dětí Dětské kliniky. Další dárky přivezené ze stadionu  poputují na psychiatrickou a stomatologickou kliniku.

Děkujeme fanouškům za mnoho dárků a plzeňské  Viktorce posíláme velké DÍKY  za úžasné partnerství s fakultní nemocnicí. Přejeme hráčům i fanouškům úspěšnou další sezónu a rok 2020 plný zdraví.

Dovezené dárky do nemocnice

Přeprava dárků v nemocnici

Podpisy na kalendář FC Viktoria Plzeň

Autogramiáda pro malé pacienty

Na fotografii zleva: trenér juniorky FC Viktoria Plzeň Pavel Horváth, asistent hlavního trenéra Marek Bakoš a ředitel FN Plzeň Václav Šimánek

Pavel Horváth se ptal malého pacienta, o co si napsal Ježíškovi

Návštěva na pokojích

Radost malé pacientky

Pozdrav s pacientem

Podpis na malované logo FC Viktoria Plzeň

Společná fotografie s dárky od fanoušků Viktorky

Vrchní sestra Psychiatrické kliniky Alena Topinková s dárky od Plzeňských městských dopravních podniků, které donesli fanoušci na stadion Viktorky

Ukázka dárků od společnosti Vodárna Plzeň, které donesli fanoušci na poslední zápas plzeňské Viktorky.