CYKLISTÉ POMÁHAJÍ DĚTEM

Cyklistická organizace Bikeheart uspořádala v neděli 24. listopadu Cyklo Bazárek. Prodávalo se cyklistické oblečení a mnoho dalších věcí, které potěšily každého cyklistu. Během této akce se podařilo vybrat částku 11.400 Kč pro kardiologické pacienty Dětské kliniky FN Plzeň. V prosinci předsedkyně spolku Bikeheart Bc. Vendula Mirošovská předala peněžní dar vrchní sestře Mgr. Romaně Sedláčkové a lékaři MUDr. Michalovi Humlovi, Ph.D. na Kardiologické ambulanci Dětské kliniky.

Bikeheart je nezisková organizace pro všechny cyklisty. Cílem jejich aktivit a služeb je zlepšovat život cyklistů v ČR. Organizuje pravidelné víkendové vyjížďky na horských i silničních kolech, pořádá vícedenní soustředění a kurzy pro cyklisty.

Na fotografii zleva: vrchní sestra Dětské kliniky Romana Sedláčková, předsedkyně spolku Bikeheart Vendula Mirošovská a lékař Michal Huml.