DĚTI PRO DĚTI NA CHIRURGII

Na dětské oddělení Chirurgické kliniky přišli žáci 25. základní školy v Plzni, aby přinesli dětským chirurgickým pacientům část výtěžku ze školního jarmarku ve výši 3 000 Kč. Předání se zúčastnili žáci pátého a devátého ročníku se zástupkyní ředitele školy Lenkou Třeškovou. Vedení chirurgické kliniky seznámilo dětské hosty s chirurgickým oborem a vysvětlilo, jaké nemoci  či úrazy u dětí  chirurgická klinika  léčí.  Na podzim děti vytvořily velké množství výrobků  na školní předvánoční jarmark, na kterém nakupovali rodinní příslušníci, zaměstnanci školy a i samotné děti. Předání části výtěžku z 25. ZŠ je na dětské chirurgii již mnohaletou tradicí.

Výtvarné práce žáků 25. ZŠ na dětském oddělení Chirurgické kliniky

Na dětské oddělení chirurgické kliniky přišli žáci 25. základní škola v Plzni, aby přinesli dětským chirurgickým pacientům část výtěžku ze školního jarmarku ve výši 3 000 Kč. Předání části výtěžku z 25. ZŠ je na dětské chirurgii již mnohaletou tradicí.