HITRÁDIO FM PLUS NADĚLOVALO

Od počátku prosince přinášeli posluchači Hitrádia FM Plus do recepce rádia dárky pro dlouhodobě hospitalizované seniory ve FN Plzeň. Programová ředitelka Lucie Pacholíková společně s moderátorem Jakubem Radou  dnes přivezli do fakultní nemocnice 217 nádherných balíčků, naplněných toaletními potřebami, diadobrotami, teplými ponožkami a byly i takové dárky, které obsahovaly ručně upletené ponožky.  Do recepce přicházeli lidé s mnoha příběhy, jedním z nich je příběh jedné slečny, který vyprávěl její  tatínek: „Naše malá si  celý rok šetřila do prasátka, a jakmile slyšela výzvu ve vysílání, prasátko rozbila a všechny peníze utratila za dárky pro seniory.“

FN Plzeň moc děkuje Hitrádiu FM Plus a všem jeho posluchačům. Svými dárky udělají velkou radost mnoha nemocným, kteří Štědrý den tráví bez svých nejbližších a bez vůně vánočního domova.

Fotka zleva: moderátor Jakub Rada, náměstkyně FN Andrea Mašínová, programová ředitelka Lucie Pacholíková a mluvčí FN Gabriela Levorová

Ručně pletené ponožky

Lucie Pacholíková s Jakubem Radou přivezli dárky od posluchačů Hitrádia FM Plus