PŘIJMEME KOLEGYNI / KOLEGU

Klinika pneumologie a ftizeologie hledá do svého přátelského kolektivu nové tváře na pozici všeobecná nebo praktická sestra a zdravotnický záchranář pro směnný provoz standardních lůžkových oddělení a  JIP Kliniky pneumologie a ftizeologie. Pokud Vás láká pracovní nabídka, zavolejte na 377 402 702 nebo 377 402 223, hledáme právě Vás do našich řad. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení a bohaté zaměstnanecké benefity. Strukturovaný životopis zašlete na adresu: kariera@fnplzen.cz. Nástup možný ihned.

Zleva: primář David Havel a vrchní sestra Aleš Červinka

Pojďte mezi nás

Informace o pracovišti

Klinika pneumologie a ftizeologie FN Plzeň je  pracoviště s velmi  dobrou pověstí v rámci celé České republiky. I když  v posledních letech dochází k určitému omlazení kolektivu, přesto u nás pracuje  řada uznávaných odborníků.  Pečujeme o široké spektrum nemocných s postižením respiračního traktu, ale i jiných orgánů a systémů. Kromě běžné „internistické“ práce provádíme řadu specializovaných výkonů a intervencí, například flexibilní i rigidní bronchoskopie, sonografie hrudníku, hrudní punkce, hrudní drenáže včetně moderních postupů (tenké drény, tunelizace hrudních drénů), medicínské torakoskopie. Máme k dispozici bohaté přístrojové vybavení.

Součástí kliniky je rozsáhlý ambulantní trakt, kde se mimo jiné věnujeme vysoce specializované centrové léčbě (pneumoonkologie, astma, plicní fibróza). Nemocné hospitalizujeme na dvou standardních odděleních, kde poskytujeme plánovanou i neodkladnou péči a moderní  jednotce intenzivní péče léčíme především všechny formy selhání respiračního traktu. Velký zájem  pacientů vykazuje  naše Centrum pro dýchání a spánek.

Těšíme se na vás.

Zaměstnanecké benefity

·        nadstandardní platové ohodnocení

·        zvláštní příplatky a odměny