Telefonní spojení na kliniky a oddělení

Z důvodu současné  složité epidemiologické situace bylo vedení FN Plzeň nuceno přijmout mnoho provozních změn v celém chodu fakultní nemocnice. Jelikož jedním z opatření je omezení plánovaných  vyšetření a kontrol (které nejsou akutní),  pro lepší informovanost široké veřejnosti zveřejňujeme kontakty na všechna naše  zdravotnická pracoviště. Máte-li jakýkoli odborný dotaz, kontaktujte  daného zástupce kliniky nebo oddělení telefonicky (v pracovní dny 8-15 hod.) či emailem.

Děkujeme za pochopení, trpělivost a za dodržování všech veřejně známých opatření, jejichž dodržování může napomoci v boji se současnou epidemií. Všichni zaměstnanci FN Plzeň dělají opravdu maximum, aby zabránili možným následkům této hrozby.

FN Plzeň