Velké díky 2

Děkujeme všem dárcům, kteří zdravotníkům a ostatním zaměstnancům FN Plzeň vyjadřují podporu svými dary. Obědy, nápoje, sladkosti, svačinky a mnoho dalšího obdržela mnohá oddělení a kliniky. Přinášíme vám fotografie z předání a budeme postupně přidávat další a další. Vítáme každého, kdo se tímto způsobem rozhodne pomoci, o to více v této nouzové a výjimečné době. Doufejme, že se naše životy brzy vrátí do starých kolejí, včetně fungování celé FN.

Díky moc, velmi si vaší podpory vážíme …

Vaše FN Plzeň

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA v akci Pomáháme sestřičkám předala občerstvení pro sestry FN Plzeň o počtu: 500 sendvičů, 500 kusů sladkého a 1000 kusů nápojů.

DMHERMES TRADE s.r.o. - společnost dodala energetické tyčiny RAW ENERGY. Tyčinky jsou průběžně expedovány na jednotlivá pracoviště.

Společnost COCA - COLA HBC Česko a Slovensko, s.r.o. - společnost dodala 10 palet velice kvalitních nápojů pro osvěžení zaměstnanců FN Plzeň v těchto náročných týdnech.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ dodal nápoje Birell různých příchutí, cca 1700 ks. Nápoje jsou postupně distribuovány na jednotlivá oddělení a kliniky.

Společnost CROSSCAFE Plzeň předala svačinky několika druhů celkem 1.500 kusů a 40 kg pomerančů. Svačinky byly předávány zaměstnancům při výdeji stravy. Pomeranče byly rozděleny mezi dlouhodobě nemocné ve FN Bory.

Restaurace RANGO předala 10 ks Pizzy, 30 porcí hotových pokrmů v menu boxech. Pokrmy byly rozděleny na Infekční kliniku a pav. 22. Velice děkujeme za vynikající pokrmy pro naše zdravotníky.

Firma LERAM pharmaceuticals s.r.o. darovala pracovníkům v první linii ve FN Plzeň gely na hojení otlaku při dlouhodobém nošení respirátorů.

Firma PRUSA RESEARCH darovala ochranné obličejové štíty zaměstnancům na Transfuzním oddělení.

Firmy WORKPRESS AVIATION, AUTOSALON DAJBYCH, JIŘÍ TRAMPOTA, FIT SPORT, HEROJA GROUP, s.r.o., Advokátní kancelář CINK A PARTNEŘI, s.r.o. prostřednictvím KRIMI PLZEŇ předali již 5 vitamínových darů zaměstnancům fakultní nemocnice.

Společnost ANGUS BURGER KING 2x denně vozí burgery zaměstnancům Infekční kliniky a pracoviště COVID.

Ženy z Infekční kliniky moc děkují firmy FLORPLANT, s.r.o. za krásné květiny, udělaly jim velkou radost.

Firma MARKS&SPENCER darovala 7 krabic velikonočních čokoládových sladkostí malým pacientům na Dětské klinice.