Velké díky 3

Zveřejňujeme další dobré skutky  od štědrých dárců, kteří myslí na FN Plzeň. Děkujeme všem, kteří se nám rozhodli pomoci v této hektické době. Velká vlna solidarity, kterou nás zahrnujete je neskutečná a moc si vašich darů vážíme. Jste opravdu úžasní.

Vaše FN Plzeň

Sponzoři „Energie lékařům“ předali shot drinky, tyčinky Mixitky, energy bar, Mana a energy gely.

RADIOHOUSE, s.r.o. - Rádio BLANÍK potěšil naše zdravotníky vynikající šunkou od společnosti LE&CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o. a výbornými speciálními „rohlíky“. Svačina byla ihned expedována mezi naše zaměstnance.

Od firmy NERODRINKS CZ obdrželi naši zaměstnanci přes 200 plechovek Nero drinků.

Za čelní obličejové štíty děkují pracovníci Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny firmám: Brašnářství Tlustý a spol., Prusa Research a Jakeš technology.

Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny děkují za zapůjčení profesionálního kávovaru a dodání vynikající kávy firmě Spiller coffee.