Velké díky 4

Velmi si vážíme si toho, co nám do nemocnice nosíte, co pro nás děláte. Jste hrdinové všedních dní. Děkujeme všem, kteří stále píšete s dalšími nabídkami pomoci, velké díky patří všem dárcům, kteří se rozhodli pomoci zlepšit pracovní dny našim zaměstnancům třeba obědy, kávou, nápoji, sladkostmi, zdravými svačinkami, ponožkami, krémy na ruce, sprchovými gely, šampony a mýdly ... Jste skvělí.

Vaše FN Plzeň

Děkujeme štědrým sponzorům za vstřícnost díky projektu POMOC NEMOCNICÍM, kteří zprostředkovali předání drogistického zboží z eshopu KOŠÍK.cz, jsme převzali 400 kusů šamponů, sprchových gelů a mýdel značek Garnier a Palmolive.

Děkujeme za výborné obědy zdravotníkům od Brewhemian Beer Bistro – PIVSTRO.

Děkujeme za  tašku nádherných barevných ponožek, která byla distribuována na současně  velmi  exponovaná Covidová pracoviště. Toto předání zprostředkoval pan Kožnar ve spolupráci s Červeným křížem Plzeň-město a Rokycany.

Energetická injekce - krabice plná dobrot, čajů a kávy od paní Hüttové z Domažlic.

Výborná energetická bomba - krabice sladkostí a sušeného masa od paní Kalové ze Smědčic.

Blue Gekko dodala našim zdravotníkům 600 krémů na ruce - Indulona.

Poslankyně Parlamentu ČR docentka Ilona Mauritzová předala roušky od učitelů a studentů 31. ZŠ Plzeň, časopisy Matřídoušku a Sluníčko, které udělaly radost dětem hospitalizovaným na dětských lůžkových oddělení. Děkujeme téř za vynikající mošt.

Velké díky od malých pacientů patří 31. ZŠ Plzeň za mnoho časopisů Sluníčko, které krátí čas dětem na Dětské klinice.

Kávovar od truhlářství Zajda – káva je důležitou součástí týmu na Klinice infekčních nemocí a cestovní medicíny.

RADIOHOUSE s.r.o. ( RÁDIO BLANÍK) - obdrželi jsme sponzorský dar od známého rádia. Naše zdravotníky potěšili vynikající šunkou od společnosti LE&CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o. a vynikajícími speciálními „rohlíky“. Svačina byla ihned expedována mezi naše zaměstnance. Dobroty si vychutnávají COVIDová pracoviště na Borech i na Lochotíně.

Firmě Lindex děkujeme na krásné kalhotky, ponožky a gumičky do vlasů.

Pracovníci Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny děkují restauraci Delish za vynikající obědy.