VLNA NADĚJE

Nadační fond Kapka naděje předal 1 200 respirátorů zdravotníkům fakultní nemocnice. Tento fond spustil sbírku #VLNANADEJE na boj s koronavirem, díky které zasílá do nemocnic po celé ČR ochranné pomůcky. Respirátory si mezi sebe rozdělila Dětská klinika, Onkologická a radioterapeutická klinika, Hematologicko-onkologické oddělení a Klinika zobrazovacích metod FN Plzeň.

Moc děkujeme nadačnímu fondu, se kterým již spolupracujeme řadu let a jsme moc rádi, že na nás myslí i v době pandemie. Pro FN Plzeň je zdraví zaměstnanců a pacientů velkou prioritou.

Velké díky KAPCE NADĚJE za VLNU NADĚJE.

Na fotografii zleva: vrchní sestra Hematologicko-onkologického oddělení Klára Kabátová-Maxová, úsekový radiologický asistent Kliniky zobrazovacích metod Pavel Nedbal, vrchní Onkologické a radioterapeutické kliniky Simona Šípová, vrchní Dětské kliniky Romana Sedláčková.