VELKÉ DÍKY 5

Zveřejňujeme páté pokračování Velkých díků, kdy opět děkujeme lidem, firmám, spolkům a organizacím za mnoho dárků pro naše pracovníky v první linii. Tito zdravotníci se každý den snaží udělat vše, aby bylo pacientům nemocným koronavirem lépe. Velmi děkujeme za Vaše dobré skutky a solidaritu, která mezi vámi panuje.

Vaše FN Plzeň

Brewhemian Beer Bistro – PIVSTRO opět dodalo vynikající obědy, děkujeme.

Děkujeme za zdravotnické roušky firmě Arbyd.

Společnost Madeta, a.s. věnovala mléčné výrobky FN Plzeň, zaměstnanci je obdrželi při výdeji obědů.

Internetový obchod Urbanlux předal FN Plzeň 20 párů nazouváků značky Crocs.

Od firmy Hartmann – RICO, a.s. obdržela II. Interní klinika pro své pacienty pleny, podložky a kapky.

2200 pytlíčků bonbónů HARIBO CZ, s.r.o. bylo posláno na všechny kliniky a oddělení FN Plzeň.

Děkujeme za 300 jednorázových roušek a přes 2500 čokoládových cukrovinek hypermarketu Globus Plzeň – Chotíkov.

Piráti Plzeňského kraje věnovali ochranné štíty, byly obratem předány zdravotníkům na infekční kliniku.

Firma POS MEDIA věnovala 34 dárkových tašek, které byly předané na Covidové pracoviště Anesteziologicko-resuscitačního oddělení - Dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. V každé tašce jsou dárky od klientů – drogistické zboží různého charakteru.

Firma Cannor věnovala zdravotníkům Hematologicko-onkologického oddělení 25 konopných mastí a 25 balzámů na rty. Jedná se o speciální kosmetiku s příměsí technického konopí pro regeneraci a hojení kůže na rukou či na obličeji.

Děkujeme firmě L´ORÉAL Česká republika, s.r.o. za hydratační kosmetiku značky CeraVe a La Roche Posay.