Velké díky 6

Zveřejňujeme další úžasné dobré činy od skvělých dárců, kteří myslí na naše pracovníky v přední linii. Děkujeme všem, kteří nám pravidelně pomáhají nebo se nám rozhodli pomoci v této hektické době. Zaměstnanci FN Plzeň děkují za pravidelnou donášku obědů, chutné svačinky, kávy, poukázky, doplňky stravy a tentokrát i za pračku a sušičku.

Velmi si Vaší pomoci vážíme.

Vaše FN Plzeň

Děkujeme společnosti DATARTcz, která darovala pračku a sušičku značky HP Tronic.

Vrchní sestry předávají všem svým kolegyním dar od společnosti Teta, která tou to cestou děkuje vše sestrám za jejich práci. Každá sestra (máme i muže) či porodní asistentka  obdržela na svůj svátek 12. května - Mezinárodní den sester – poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup vlasové kosmetiky ve všech prodejnách společnosti Teta. Ve FN Plzeň pracuje 1700 sester, které touto cestou společnosti Teta velmi děkují.

Biotechnická společnost Algamo s.r.o. darovala nemocnici 90 ks doplňků stravy Algamo Astaxanthin pro pracovníky na Covid pracovištích.

Pribináčky od společnosti Madeta – chutné svačinky byly podávány zaměstnancům i při obědech ve všech jídelnách FN.

Děkujeme za dárky od Energie lékařům, potěšily nás.

Od známého rádia Blaník společnosti RADIOHOUSE s.r.o. jsme opět obdrželi sponzorský dar. Naše zdravotníky potěšili vynikající šunkou od společnosti LE&CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o. a vynikajícími speciálními „rohlíky“. Dobroty si vychutnávají COVIDová pracoviště na Borech i na Lochotíně.

Společnost Tchibo Praha s.r.o. doručila mnoho balení kávy na Kliniku infekčních nemocí a cestovní medicíny. Tato kofeinová vzpruha pracovníky velmi potěšila.

Od společnosti L´Oréal Česká republika s.r.o. obdrželi pracovníci Dermatovenerologické kliniky 30 kusů dezinfekčních gelů.

Společnost Czechoslovak Spirit s.r.o. darovala zaměstnancům nápoj Aloe Bera, který byl vydáván při obědě ve všech jídelnách FN.