Oddělení pro komunikaci s veřejností

Vítáme Vás na stránkách Oddělení pro komunikaci s veřejností. Naším cílem je spokojenost pacientů Fakultní nemocnice Plzeň. Na naše oddělení se můžete obracet v případě jakýchkoliv dotazů, připomínek, nejasností, problémů a my se Vám vždy budeme snažit pomoci a problém vyřešit. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Zdravotnická dokumentace

Jak žádat o nahlédnutí do zdravotnické dokumentace a o pořízení její kopie
Naše oddělení zajišťuje veškerou agendu ohledně vydávání a pořizování kopií (duplikátů) zdravotnické dokumentace.
Při vyžádání zdravotnické dokumentace je třeba vyplnit žádost. Jak postupovat při žádosti o zdravotnickou dokumentaci si můžete přečíst zde. Za vydávání kopií (duplikátů) zdravotnické dokumentace je vybírán poplatek, ceník je k nahlédnutí zde.

Dary

Pokud budete chtít Fakultní nemocnici Plzeň poskytnout dar - finanční nebo hmotný, kontaktujte nás prosím na níže uvedených telefonních číslech a velice rádi Vám poskytneme bližší informace. Všichni dárci jsou jednou měsíčně uveřejňováni na internetových stránkách Fakultní nemocnice Plzeň.

Děkovné dopisy

Vždy nás velice těší, když jsou pacienti s péčí v naší nemocnici spokojeni. Na našem oddělení přijímáme děkovné dopisy, které evidujeme a zajišťujeme předání na příslušné kliniky a oddělení.

Postup pro podání stížnosti

Spokojenost pacientů

Protože je pro nás spokojenost pacientů velice důležitá, jednou ročně realizujeme šetření spokojenosti, kdy se snažíme získat co nejvíce informací od našich pacientů a to ve všech oblastech, které se týkají pobytu pacienta v naší nemocnici. Tyto informace následně analyzujeme a výsledky používáme pro neustálé zlepšování kvality námi poskytované péče. Tento projekt se týká jen pacientů, kteří jsou v naší nemocnici hospitalizováni.

WWW stránky

Většinu informací, týkajících se Fakultní nemocnice Plzeň, můžete získat na www.fnplzen.cz. Pokud máte podrobnější dotaz, na který nenajdete odpověď na našich webových stránkách, rádi vám odpovíme na otázku, kterou zašlete na jednu z adres, níže uvedených. Pravidelně sledujeme naše webové stránky a doplňujeme aktuální informace ze všech pracovišť.

Sledovat nás můžete také na: Facebook Twitter Instagram

Poskytování informací

Součástí komunikace s veřejností je poskytování informací. Vyřizujeme žádosti, týkající se požadavků o informace o Fakultní nemocnici a schvalujeme jejich uveřejnění u jiných vydavatelů.

Zásady pro poskytování informací o pacientech

 

Komunikace s médii

Oddělení pro komunikaci s veřejností zajišťuje veškerou komunikaci s médii a tiskem a nabízí témata Fakultní nemocnice Plzeň k prezentaci.

Kde nás najdete:

Oddělení pro komunikaci s veřejností sídlí v areálu FN Plzeň-Bory, pavilón č. 16 (první budova po pravé straně při vstupu do areálu), budova ředitelství FN Plzeň, přízemí.

Oddělení pro komunikaci s veřejností je možné navštívit osobně v pracovní dny od 8,00 do 15,00 hodin, nejlépe po předchozí telefonické domluvě.

 

Jana Šimůnková
referentka
tel.: 377 402 202
e-mail: simunkovaj@fnplzen.cz
  Jana Würflová
referentka
tel.: 377 402 019
e-mail: wurflovaj@fnplzen.cz
  Lucie Bauerová
referentka
tel.: 377 402 766
e-mail: baueroval@fnplzen.cz

 

Své dotazy a připomínky můžete také směřovat na tyto e-maily: fnplzen@fnplzen.cz, pomocpacientum@fnplzen.cz

 

 

Mgr. Gabriela Levorová

vedoucí oddělení

e-mail - levorovag@fnplzen.czmluvci@fnplzen.cz Česky