OD 1.8. NOVÁ PROVOZNÍ DOBA ODBĚROVÉHO MÍSTA COVID-19

Od 1.8.2020 do 31.8.2020 je nová provozní doba odběrového místa COVID-19 na Klinice infekčních nemocí a cestovní medicíny FN Plzeň-Bory: pondělí až sobota 7:00 - 12:00 hod.

•  Pacienti před operací a hospitalizací:   7:00 – 12:00 hod.
  • Samoplátci:                                                      7:00 – 11:00 hod.

• Klienti KHS:                                                       8:30 – 12:00 hod.

Podmínky pro zájemce o vyšetření COVID-19 ve FN Plzeň:

•  Zájemce se k vyšetření objedná formou online formuláře – ZDE. Poté se objedná na konkrétní termín. Objednací čas je určen pouze pro jednoho zájemce. V případě nutnosti je vždy možné individuální objednání na tel. čísle 607 016 344, 377 402 266.
  • Zájemce se v objednaný čas dostaví do přijímací kanceláře na pav.22.

• Zájemce musí být zdráv, nesmí být v karanténě a v poslední době neměl rizikový kontakt s pozitivní osobou.

• Při administrativním úkonu (vložení dat do informačního systému FN) v přijímací kanceláři pav. 22 dodržuje bezpečnou vzdálenost.

• Zájemce podepíše žádost o zaslání lékařského potvrzení o výsledku testu PCR na průkaz SARS-CoV-2

• Zájemce si zkontroluje zadané osobní údaje.

• Test si zajišťuje osoba na vlastní náklady. Cena testu je 1756 Kč. Platba pouze kartou!

• S obdrženým dokladem o zaplacení odchází na odběrové místo, kde se podrobí odběru na požadované vyšetření.
  • Lékařské potvrzení o výsledku testu je zasláno elektronicky na email uvedený ve vyplněné žádosti nebo připraveno k osobnímu vyzvednutí v odběrovém místě do 48 hodin po odběru.

Upozornění: U malého procenta vyšetřovaných vzorků může být výsledek z důvodu nestandardního průběhu reakce tzv. nehodnotitelný a je nutno celé vyšetření opakovat (nikoli odběr). V tomto případě se uzavření a odeslání výsledku může o 24 hodit prodloužit.