NOVÝ VSTUP DO LOCHOTÍNSKÉHO AREÁLU

Prosvětlené vstupní prostory, doplněné o moderní prodejnu občerstvení, vítají návštěvníky lochotínského areálu FN Plzeň. Technicko-provozní náměstek ředitele Bc. Milan Topinka, MBA uvádí: „Stavební úpravy původních prostor, zkolaudovaných při výstavbě první etapy areálu FN Lochotín jako návštěvní hala, probíhaly od února letošního roku. Provedli jsme  kompletní rekonstrukci,  včetně výměny skleněných výplní,  doplnění vzduchotechniky a klimatizace. Součástí rozsáhlé rekonstrukce  byly i  úpravy objektu vjezdové vrátnice, v němž má služebnu ostraha areálu.“ Ředitel FN Plzeň MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. dodává: „Jsme moderní a špičková nemocnice. Naším cílem je, aby pacienti a zaměstnanci byli spokojeni a měli v nemocnici komfortní prostředí. K tomu přispívá i možnost pohodlně se najíst a nakoupit si. Zanedbatelná není ani vizuální stránka nemocnice, kterou zase o něco výše posunula hlavní vstupní prostor.“

Nové občerstvení, provozované společností Pekařství Malinová, je  dalším prostorem ve fakultní nemocnici, kde  si mohou  zaměstnanci i pacienti v příjemné moderní atmosféře pochutnat nejen na tradičních lahůdkách, ale i na produktech  zdravé výživy.  Celkovou nabídku rozšiřuje diabetický koutek a oddělení s novinami. Stavební akce si vyžádala investici ve výši šesti milionů korun (cena bez DPH)  a nová prodejna je, společně s dalšími objekty občerstvení na Onkologické a Gynekologicko-porodnické klinice místem,  kde se potkává pohodlí, příjemné prostředí a kvalitní nabídka.

vjezd novy 17.7 (19)

Nový vstup do lochotínského areálu

Lahůdky všeho druhu pro návštěvníky i zaměstnance 7 dnů v týdnu

vjezd novy 17.7 (41)