NAŠE COVIDOVÁ JEDENÁCTKA VYHRÁLA

NAŠE COVIDOVÁ JEDENÁCTKA VYHRÁLA

 

Krajská kola Ceny Ď mají své vítěze, v Plzeňském kraji 1. místo z 19 nominací získala naše Covidová jedenáctka. Díky krajskému vítězství postoupilo našich jedenáct statečných do finále, a to přímo do hlavní kategorie o „GRAND PRIX Ď 2020“, které se uskuteční 10. října. O tuto celostátní cenu se budou ucházet vítězové všech čtrnácti krajských kol, z nichž jeden vítěz, na základě určení celostátního Kolegia, při slavnostní ceremonii ve Stavovském divadle v Praze, dostane GRAND PRIX Ď.

 

Cena Ď, letos již dvacátý ročník, je česká výroční cena udělovaná mecenášům a dobrodincům v oblasti kultury, charit, vědy, vzdělávání, morálních hodnot a letos i v nové kategorii „cena Ď za počiny v období šíření nemoci Covid – 19“.

 

Gratulujeme našim jedenácti statečným a držíme palce do finále.

 

Nominaci najdete na:

https://www.fnplzen.cz/node/6615

 Výsledky kola Plzeňského kraje:

 http://www.cena-d.cz/2020plzenskykrajhotovo.html

 

 

Cena Ď 2020 (zdroj: Cena Ď)

 

Zástupci Covidové jedenáctky (zleva): Mgr. Jitka Hurtová, Bc. Aleš Červinka, Bc. Ivana Witová a Mgr. Petra Vávrová Simlerová (zdroj: Cena Ď)

 

Kompletní Covidová jedenáctka s ředitelem FN MUDr. Václavem Šimánkem, Ph.D. a náměstkyní pro ošetřovatelskou péči Ing. Andreou Mašínovou, Ph.D., DBA, LL.M.